ASM B - Eliška Brno 2:2 (1:1)

Krajský přebor - sobota 11.11.2023 - Tišnov

12.11.2023 - Peťan

V sobotu 11.11.2023 hostila naše rezerva ASM „B“ soupeře z Elišky Brno poprvé na své nové
palubovce v Tišnově. Sešli jsme se v dostatečném počtu, takže jsme mohli nastoupit se dvouma
čtverkama a se Štěpánem v bráně. Soupeř rozehrál zápas pouze se čtyřmi hráči do pole, ale ještě
v průběhu prvního poločasu ho doplnili další dva hráči.
Pokyn před zápasem zněl jasně, nastoupit na soupeře, dorážet ho, nenechat ho hrát. To se dařilo
prvních pár minut 1. poločasu, ale pak jsme se přizpůsobili soupeřově hře a zápas díky tomu nebyl až
tak pohledný a neměl spád. Až v 10. minutě se ujala akce, kdy Lukáš asistoval při gólu Dominika – 1:0.
V 19. minutě Eliška srovnala na 1:1 a začínalo se od začátku. Do konce 1. poločasu se už žádná z akcí
na ani jedné straně neujala, a tak se do pomyslných šatem mířilo za nerozhodnutého stavu.
O poločase jsme si řekli, že by bylo dobré začít častěji rotovat hráče a o to jsme se také v prvních
minutách 2. poločasu snažili. Ve 33. minutě nás poslal do vedení Jirka Chlup, když mu asistoval Dejv.
Soupeř často zkoušel přecházet do hry v pěti, a tak jsme měli příležitost to zkoušet přes celé hřiště do
prázdné branky, bohužel pokus Peťana ani Štěpána se neujal. A neujaly se ani další naše šance, a tak
Eliška ve 47. minutě trestala a bylo opět srovnáno – 2:2. V poslední minutě měl ještě obrovskou
příležitost Dejv, ale v bezprostřední blízkosti branky zamířil pouze těsně vedle levé tyče. Zápas
nakonec skončil remízou 2:2, se kterou rozhodně nemůžeme být spokojeni a v příštím zápase proti
Remos Oslavany budeme muset předvést mnohem lepší výkon, pokud budeme chtít pomýšlet na