ASM A - Panama 7:1 (4:0)

Krajský přebor - sobota 13.12.2014 - Tišnov - Hala SSK

13.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Lukáš Veselý (Martin Plachký) 1:0, Jiří Mašek (Lukáš Veselý) 2:0, Jiří Mašek (Martin Plachký) 3:0, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 4:0, Jiří Mašek (Lukáš Veselý) 5:1, Lukáš Veselý (Martin Plachký) 6:1, Martin Špicl (Martin Plachký) 7:1

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Jiří Mašek (Jura), Martin Plachký (Plachta), Martin Mašek (Mařa), Jan Mašek (Gheda) - Jan Kouřil (Janoch), Lukáš Veselý (Scarynho), Václav Seyfert (Sája), Martin Špicl (MaŠ), Ondřej Halas (Skunk)

V sobotu, 13. 12. 2014 od 20,00 hod., jsme sehráli poslední letošní mistrovské utkání na domácí palubovce s týmem Panama Brno. Jednalo se o předehrávané "jarní" utkání, ve kterém jsme chtěli soupeři oplatit úvodní porážku v naší soutěži - 0:2.

A začali jsme ve velkém stylu. Hned v 18. vteřině utkání si narazil míč Scarynho s Plachtou a poslal mu míč mezi obránce do pokutového území, Plachta přiťukl míč zpět a první jmenovaný přesnou ranou k tyči otevřel skóre - 1:0. Za dvě minuty přihrál Jura na "hrušku" Scarynhovi, ten mu v pravý čas posunul míč zpět a Jura parádní dělovkou pod víko zvyšoval naše vedení - 2:0. V 6. minutě vysunul Jura doleva Plachtu, ten mu přiťukl zpět a Jura nadvakrát procpal míč za záda Panamského gólmana potřetí - 3:0. Poté naše kanonáda ustala, ale i přesto jsme byli jasně lepším týmem. Dvakrát se skvěle vytáhl soupeřův brankář, poprvé po dělovce od Maři, podruhé pálil agilní Plachta. V 11. minutě utekl Sája a poté tradičně servíroval na zadní tyč Scarynhovi, jenž z nulového úhlu o tyč opět skóroval - 4:0. Do konce prvního dějství již další branka nepadla, měli jsme sice ještě několik slibných příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit. Dvakrát musel také zasahovat bezchybný Kumar, ale neměl větší problém.

Druhý poločas začal vyrovnaně a ve 24. minutě Panama dokázala snížit po nástřelu a pohotovém zakončení mezi nohy bezmocného Kumara - 4:1. Ve 27. minutě zahráli brilantní akci Jura se Scarynhem. První jmenovaný nakopl míč doleva na Scarynha, ten se obtočil okolo obránce a servíroval míč Jurovi do běhu, jenž parádně míč usměrnil míč za záda soupeřova gólmana - 5:1. O dvě minuty později obdržel míč do běhu nalevo Plachta, patičkou přihrál zpět na Scarynha a ten neměl problém technicky obstřelit obránce stojícího na brankové čáře - 6:1. Další velkou příležitost po přesné přihrávce od Maři "zazdil" kapitán MaŠ, pálil vedle. Ve 33. minutě jsme zahrávali trestný kop, který rozehrál Jura na Plachtu a ten jen těsně minul cíl. Poté se šikovně obtočil okolo obránce MaŠ a jeho ránu z velkého úhlu reflexivně vytěsnil gólman Panamy na roh. Za dvě minuty přihrál Jura do běhu Skunkovi a ten pálil před gólmanem těsně mimo. Ve 37. minutě rozjel další rychlou akci Plachta, obešel i posledního obránce a přesně servíroval na zadní tyč MaŠovi, jenž neměl problém zasunout - 7:1. Do konce utkání se již nic zásadního nestalo a tak jsme letošní rok zakončili zaslouženou domácí výhrou.

Sumasumárum: V posledním domácím utkání jsme chtěli vrátit úvodní porážku v soutěži Panamě. Od úvodních minut jsme soupeře přehrávali a vstřelili 3 rychlé branky. Poté již jen naše skóre narůstalo a dalších mnoho příležitostí jsme neproměnili. Nakonec jsme utkání dotáhli do zaslouženého a výrazného vítězství a pravděpodobně tak budeme "zimovat" na krásné 3. pozici. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!! Děkujeme opět skvělým fanouškům, kterých nás dnes přišlo popořit 120 !!! Moc si Vaší podpory vážíme a děkujeme !!!