ASM A - Hustopeče 6:1 (3:1)

Krajský přebor - sobota 17.1.2015 - Tišnov - Hala SSK

17.1.2015 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas (Václav Seyfert) 1:0, Michal Kroupa (Václav Seyfert) 2:1, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 3:1, Václav Seyfert (Lukáš Veselý) 4:1, Ondřej Halas (Jiří Mašek) 5:1, Jiří Mašek (Lukáš Veselý) 6:1

Sestava: Petr Ondroušek (PetrO) - Jiří Mašek (Jura), Ondřej Halas (Skunk), Václav Seyfert (Sája), Lukáš Veselý (Scarynho) - Michal Kroupa (Míša), Martin Mašek (Mařa), Jan Kouřil (Janoch), Martin Špicl (MaŠ), Jan Mašek (Gheda)

V sobotu, 17. 1. 2015 od 20,00 hod., jsme sehráli první letošní domácí mistrovské utkání KP proti velmi kvalitnímu soupeři z Hustopeč. V podzimním utkání jsme těsně prohráli a dnes jsme chtěli soupeři utkání oplatit stejnou mincí.

V úvodních minutách se rozehrála poměrně vyrovnaná partie, soupeř držel míč a my se soustředili na bezchybnou defenzívu. První vážnější příležitost měl kapitán MaŠ v 5. minutě, kdy si sběhl na přesný pas od Jury a jeho rána olízla pouze levou tyč branky soupeře. V 8. minutě získal míč na naší polovině Sája, rychle jej vyvezl a přihrál doprava sprintujícímu Skunkovi, který krásnou přízemní dělovkou podél gólmana otevřel skóre - 1:0. Bohužel o minutu později jsme zachybovali v obranné fázi, když si nerozumněli PetrO s Janochem a pro Hustopečského forwarda nebyl problém doklepnout do naší odkryté branky - 1:1. Ve 12. minutě přihrál Sája doleva míč na Míšu, ten jej napálil na branku a za pomocí teče hostujícího obránce skončil v síti našeho soupeře - 2:1. Ihned po rozehře soupeře obral Jura o míč jejich hráče, přihrál jej doleva Sájovi, ten nasadil jesličky bránícímu hráči a prostřelil i padajícího gólamana - 3:1. Ve 14. minutě se dostal do šance také Janoch, ale míčem trefil pouze pozorného gólmana soupeře. Do konce prvního dějství se k zakončení dostal po úniku ještě MaŠ, ale jeho rána z úhlu skončila pouze v boční síti. Naopak my jsme za celou první půlku soupeře do zakončení nepustili vůbec.

Druhá půle začala fantastickou akcí na jeden dotek. Míč putoval po narážečkách přes Juru na Skunka, ten příhrál doleva Sájovi, který z první našel na zadní tyči Scarynha, jenž ještě celou akci vyšperkoval "vratkou" na Sáju a ten neměl problém po 10 vteřinách hry zvyšovat skóre - 4:1. I nadále jsme pozorně bránili prostor a Hustopeče jsme do ničeho nepouštěli. Ve 29. minutě vyzkoušel pozornost našeho premianta PetraO přes celé hřiště soupeřův obránce, ale náš gólman byl bezchybný. O minutu později zakončovaly Hustopeče po rychlé akci, míč však vyblokoval na tyč bránící Scarynho. Během další minuty měl náš dnešní soupeř další dvě nebezpečné akce, ale první i druhá rána po kombinacích, skončila těsně mimo naší svatyně. Ve 33. minutě vyslal parádním pasem Jura zabíhajícího Skunka doprava a ten další přízemní dělovkou prostřelil brankáře soupeře popáté - 5:1. O dvě minuty později přiťukl míč Scarynho na rychlíka Juru, ten unikl po levé straně a dělovkou procedil míč skrz brankáře Hustopeč - 6:1. Vzápětí utekl osamocený Sája, ale v souboji s gólmanem byl tentokráte neúspěšný. V poslední minutě se pak dostal k odraženému míči MaŠ, avšak jeho rána bodlem skončila těsně vedle pravé tyče. Do konce utkání se tak již nic nestalo.

Sumasumárum: I další utkání jsme zvládli na jedničku a pokračujeme tak ve výborné vítězné fazóně. Od prvních minut jsme soupeře dobře bránili a prakticky v průběhu celého utkání jsme jej do ničeho zásadního nepustili. Naopak my jsme proměňovali svoje příležitosti, takže skóre postupně narůstalo. Po zásluze tak další 3 body zůstávají doma a my se můžeme těšit na šlágr příštího kola, kdy zajíždíme do blanenské haly za týmem FPO, které je doposud doma stoprocentní. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!!!