ASM B - Madrid 3:2 (0:2)

2. třída, skupina C - neděle 6.11.2016 - Brno - Jundrov

6.11.2016 - MaŠ

Naše branky: Jan Smejkal (Vojtěch Divácký) 1:2, Jan Kouřil (Jiří Mašek) 2:2, Ondřej Halas

Sestava: Petr Ondroušek - Jiří Mašek, Ondřej Halas, Petr Vojta, Jan Maňásek, Michal Kroupa, Michael Malásek - Jan Kouřil, Jan Smejkal, Vojtěch Divácký, Jakub Halas

Začátek prvního poločasu jsme doslova prospali, když polovina mužstva byla teprve na cestě k zápasu. Nastoupili jsme vlažně a hned na začátku nás ztrestal domácí šutér Havelka. Na zadní tyči našel volného hráče - 0:1. Pak si vybral slabší chvilku Peťas, kterému vykopl míč z rukavic útočník Madridu a skóroval na - 0:2. V 10. minutě první půle si vzal kapitán Buldog time, my už byli konečně v kompletní sestavě a začali soupeře pressovat. Do konce poločasu se nám skórovat nepodařilo, když na zadní tyči nedosáhl po nástřelu Jury Kuba a zbytek šancí lapil výborný gólman Madridu.
Začátek druhé půle nám vyšel parádně, Divácký si potáhl balón po lajně a servíroval před bránu, kde míč propadl až na Smyka, pro kterého nebyl problém uklidit do prázdné brány - 1:2. Dál jsme doráželi soupeře a ten měl s nátlakovou hrou problém. Měli jsme spoustu šancí skórovat, ale buďto jsme to nedotáhli do konce, nebo nám vystavil stopku gólman soupeře. Pak Jura střílel na zadní tyč a Janoch hokejově o tyč vyrovnal - 2:2. Zápas rozhodl 2 minuty před koncem Skunk, který si povodil protihráče, potáhl po lajně a uklidil balón na zadní tyč. (za to si vysloužil proplacený cesťák od MaŠe) :-).
Dnes nás bylo jak na velkým fotbalu, ale až v 10. minutě první půle, proto jsme museli celý zápas dotahovat výsledek, což se nakonec povedlo. SM Olééééééé :-)