ASM B - XXX 3:0 (3:0)

2. třída, skupina C - sobota 16.6.2018 - Brno - Srbská

16.6.2018 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Tomáš Marvan) 1:0, Martin Špicl (Tomáš Marvan) 2:0, Jan Kouřil 3:0

Sestava: Jindřich Borkovec - Jan Mašek, Tomáš Marvan, Jakub Halas - Vojtěch Divácký, Jan Kouřil, Martin Špicl, Josef Hladík

V sobotu, 16. 6. 2018 od 11,30 hod., jsme sehráli poslední mistrovské utkání našeho rezervního týmu. Soupeřem nám byl poslední tým - XXX, který nastoupil bez možnosti střídání.

Od úvodu jsme soupeře zatlačili a jasně režírovali hru. Hned na začátku podržel míč na hrušce MaŠ, přihrál Marvovi, ale jeho dělovku mířící do branky smolně vyrazil přebíhající Divácký. V 8. minutě přiťukl míč na půlce Marv MaŠovi, ten si obhodil obránce a pohotovým křižným bodlem otevřel skóre - 1:0. V 15. minutě opět přihrál Marv kapitánu MaŠovi, ten využil zmatků v obraně XXX, navedl si míč před branku a bodlem k pravé tyči zvyšoval našeh vedení - 2:0. Poté Marv utekl po pravé straně, servíroval před branku Chozému, ale ten prázdnou branku přestřelil. O minutu později obral o míč obránce Janoch a přesnou ranou o tyč saklil - 3:0. Poté dvakrát pálil tvrdě Marv, ale vždy shodně rezítkoval jen břevno. V poslední minutě ještě obloučkem uvolnil Marv Ghedu, ale ten z voleje těsně přestřelil.

V úvodu druhé půle pálil dvakrát po dlouhém míči z otočky MaŠ, ale vždy gólman soupeře famózně vytěsnil míč na roh. Trošku se poté naše tempo uspalo a už se jen zlehka dohrávalo. Marv se skvěle uvolnil na pravé straně a poté servíroval na zadní tyč Kubovi, který prázdnou branku neskutečně minul. Zvyšovat mohl opět MaŠ, který vymotal obránce, ale jeho následná přízemní rána křižně těsně minula cíl. Pět minut před koncem si dobře vyměnili míč Gheda s Janochem, ale první jmenovaný míč za záda gólmana neprocpal. Na konci ještě těsně minul branku Marv a ani Divácký, který vyboval míč na obránci nedokázal brankáře XXX prostřelit.

Sumasumárum: V posledním utkání sezóny jsme XXX tentokráte s přehledem přehráli a dovedli jsme tak dobře rozehraný zápas zaslouženě do vítězného konce. Díky dvěma dnešním výhrám jsme se nakonec prodrali až na výborné 2. místo a ruku na srdce: Díky výkonostním výkyvům a neustálé absenci některých hráčů, můžeme toto považovat za velký úspěch.