M2 Shoes - ASM B 1:5 (0:1)

2. třída, skupina C - sobota 16.6.2018 - Brno - Srbská

16.6.2018 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Marvan (Martin Špicl) 0:1, Martin Špicl (Tomáš Marvan) 0:2, Jan Kouřil (Josef Hladík) 0:3, Martin Špicl (Tomáš Marvan) 1:4, Tomáš Marvan 1:5

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Halas, Josef Hladík, Vojtěch Divácký - Jan Kouřil, Tomáš Marvan, Martin Špicl, Jan Mašek

ŽK: Vojtěch Divácký, Tomáš Marvan

V sobotu, 16. 6. 2018 od 10,40 hod., jsme sehráli předposlední mistrovské utkání našeho rezervního týmu na Srbské. Soupeřem nám byl nepříjemný tým - M2 Shoes.

Od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem. Hned v první minutě udělal soupeř chybu v podobě malé domů. MaŠ míč posunul proti noze Marvovi a ten přízemní dělovkou otevřel skóre - 0:1. Poté jsme režírovali hru, ale nebyli jsme schopni si vytvořit zásadnější příležitost. Od 13. minuty jsme hodně polevili a nechali zbytečně hrát soupeře. V 18. minutě jsme propadli v obraně a proti Jindrovi šel sám útočník, Jindra ránu vyrazil a stejně tak vyrazil dorážku dalšího hráče. V poslední minutě si soupeř příležitost zopakoval a Jindra dvěma skvělými zákroky držel naše barvy nad vodou, druhou ránu vytěsnil na břevno.

Druhé dějství jsme začali aktivněji a hned ve 22. minutě zahrával trestný kop Marv, na zadní tyči našel kapitána MaŠe a bylo to již - 0:2. Poté šel Marv sám na gólmana, ale nedal. Ve 27. minutě zahrával roh Chozé, na míč si sběhl Janoch a jeho klasickou křižnou ranou zvyšoval naše vedení - 0:3. Ve 33. minutě jsme hodně ležérně bránili, propadli hned 3 naši hráči a Jindra první ránu zlikvidoval, na druhou již neměl šanci - 1:3. Ve 37. minutě vysunul po pravé straně MaŠ Marva, ten mu posléze vrátil míč proti noze a náš kapitán pohotově prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:4. Minutu před koncem zahrával trestný kop z 10-metrů Marv a prostřelil všechny překážky - 1:5. V poslední minutě zahrával soupeř po 6. faulu desetimetrový kop, ale těsně minul. Následně ještě Jidra s Janochem neuvěřitelně vyřešili další megatutovku M2 Shoes.

Sumasumárum: Utkání jsme zaslouženě zvládli, ale pravdou je, že jsme měli zbytečnou pasáž, ve které byl lepší soupeř, a to jen díky naší neaktivitě. Rychle jsme se dostali do vedení, které jsme postupně navyšovali a v pohodě si dokráčeli po všechny 3 body.