ASM C - FC Orlák 4:3 (3:1)

Krajský přebor JM II - neděle 9.12.2018 - Kuřim

9.12.2018 - MaŠ

Naše branky: Karel Hambálek (Tomáš Motyčka) 1:0, Lukáš Novotný (Tomislav Šotola) 2:0, Tomislav Šotola (Michael Malásek) 3:1, Jan Kouřil 4:3

Sestava: Dominik Urbánek - Karel Hambálek, Lukáš Novotný, Jakub Hanák, Tomáš Motyčka - Jan Kouřil, Tomislav Šotola, Martin Vodák, Michael Malásek

Po dvoutýdenní pauze se sešli hráči dolnoloučského céčka k dalším zápasům krajské soutěže. Tentokrát zavítali do novotou vonící haly v Kuřimi, ve které si nakonec vybojovali plný počet bodů z obou zápasů. Nejrychleji se v novém prostředí rozkoukal Karel Hambálek a už ve druhé minutě poslal rezervu ASM do vedení. O pět minut později vyslal parádní přízemní střelu Lukin a bylo to už 2:0. Místo toho, aby pohodlný náskok vnesl klid na sálovky domácích, zbytečnými chybami Loučky pustily brněnský tým zpět do hry. Orlák se ze stavu 3:1 dostal na nerozhodný stav a nebýt vynikajících zákroků Dominika v brance, překlopil by zápas nejspíše na svoji stranu. Boj o vítězný gól přeci jen vyhrál tým ASM, tři body zajistil devět minut před koncem Jan Kouřil, který stál ve správný čas na správném místě a se štěstím překonal brankáře hostů.