ASM C - BPA 7:2 (3:2)

Krajský přebor JM II - neděle 9.12.2018 - Kuřim

9.12.2018 - MaŠ

Naše branky: Michael Malásek (Lukáš Novotný) 1:2, vlastní 2:2, Martin Vodák (Tomislav Šotola) 3:2, Michael Malásek (Martin Vodák) 4:2, Karel Hambálek (Jakub Hanák) 5:2, Karel Hambálek 6:2, Jan Kouřil (Martin Vodák) 7:2

Sestava: Dominik Urbánek - Tomáš Motyčka, Karek Hambálek, Tomislav Šotola, Lukáš Novotný - Jan Kouřil, Jakub Hanák, Martin Vodák, Michael Malásek

Horší vstup do zápasu proti BPA už ani céčko mít nemohlo. V 7. minutě to po dvou důrazných akcích týmu z Brna bylo 0:2 a ASM čekalo dobývání hostující obrany. Tu prostřelil poprvé Michael Malásek v 10. minutě a o chvíli později už bylo srovnáno. Šotyho zblokovaná střela se tak tak doklouzala za brankovou čáru - 2:2. A za dalších 5 minut už domácí vedli po ráně Martina Vodáka. ASM dále kontrolovalo průběh zápasu a začalo se dařit i střelecky. Poté co Karel Hambálek skóroval dvakrát a zvýšil na 6:2, zkusili hosté power-play. Ale ani v ní nepřekonali opět skvělého Dominika v bráně. Naopak na druhém konci hřiště Džany uzavřel skóre na konečných 7:2. Céčko ASM se tak posunulo na druhé místo hned za vedoucí Květnici a kalendářní rok uzavře za týden proti béčku Gladiatorů. Na závěr ještě pár slov k hale - v takovém krasném prostředí a parádním povrchu je radost hrát futsal a nejspíše i jakkýkoli jiný sport a i díky tomu chutnají dvě výhry o to více.