Antabus - ASM D 1:5 (1:0)

2. třída, skupina B - sobota 15.6.2019 - Brno - Jundrov

15.6.2019 - Mates

Antabus - ASM D -  1:5 (1:0)

Naše branky: 1:1 Šotola (Malíř), 2:1 Midrla (Kouřil), 3:1 Kouřil (Šotola), 4:1 Malíř (Šotola), 5:1 Kouřil (Šotola)

Sestava: Rybníčk - Midrla, Hanák, Malíř - Kouřil, Belák, Šotola

Netradičně v sobotu 15 . 6. 2019 od 13,10 hod., jsme sehráli záverečné utkání proti super silnému lídrovi tabulky, který by vítězstvím zvítězil v 2.B třídě.

Umělá tráva v Jundrově před výkopem byla slušně nažhavená stějně jako sedmička bojovníků z Dolních Louček. Do branky si statečně stoupl Michal Rybníček, za což mu děkujeme.
Hned v úvodu docházelo k drobným útokům, ale na obou stranách to vždy skončilo na prvním obránci. V 11. minutě se na pěkný  výlet vydat Šoty, ale místo přímé střely ještě hledal Hanyho, který ale míč nezachytil a při následném protiútoku to byl pravě on, který pomohl soupeři s odraženým míčem od našeho brankaře. Nešťastna branka, ale počítá se 1:0 pro domácí. Do poločasu uz jsem toho moc nedokázali, teda kromě faulu. Když ale hráč Antabusu zahrával za šestý faul pokutový kop, zkušeně poslal ránu 2 metry vedle tyčky, takže do kabin se šlo pouze se skorém 1:0.

Začátek druhé půle byl herně dost podobny té první – souper kvalitně bránil zamčenou obranou na sve půlce a následnými protiútoky škádlil naše obránce. Ve 24.minute si Antabus vytvořil slušnou šanci, ale na jeho konci místo branky čekal Míra se Šotym, kteří rychlým protiútokem překonali poprvé soupeřova MMA brankare 1:1. Ve 30.minutě, když jsme zahrávali aut, si sběhl na zadní náš kapitán, trenér a vodonosič v jedno osobě a dvakrát  tečovaný míč dopravil za soupeřova zada 1:2. Třetí, čtvrtý i pátý gól byl úplně stejný – rychlý výpadek po levé lajně, klička přes jednoho-dva obránce, přihrávka pod sebe a radost z gólu. Takto jsme během pár minut trojnásobně potvrdili naší jasnou hru.

Sumasumárum: Vyrovnaný zápas ve 35ti stupňovém horku nepostrádal nic co by souboj o přední příčky obsahovat měl. Děkujeme soupeři za pěkný futsal, který jsme ale nakonec dotáhli do vítězného konce my a končíme tak na pěkné 5.príčce brněnské 2 třídy.
Tým ASM ale v roce 2019 ještě nekončí. Po prázdninách rozjíždíme opět kolotoč 2.nejvyšší futsalové  ligy opět před domácím publikem v Tišnově. Tentokrát ale s lepší připraveností a silnější mediální podporou.
Těšíme se na viděnou. Za klub ASM – Midrla M.