VŠSK Zlín - ASM A 10:8 (5:5)

2. LIGA Východ - sobota 14.12.2019 - Euronics Zlín

18.12.2019 - Mates

V sobotu 14.12.2019 od 20h cestoval náš A tým k dalšímu mistrovskému utkání 2.ligy východ tentokráte do Zlína, který se díky svým výkonům dostal až na 4.místo tabulky.

Zápas jsme tradičně začali ospale utekl nám úvod a v 6.min jsme prohrávali už 4:0 a dost to smrdělo vysokým debaklem. Ne, že bychom neměli šance, ale nedařilo se nám prostřelil náhradního brankaře (hráče) domácích. Pak však jako by domácí se uspokojili a my zvýšili otáčky.  V 15.min svítilo skóre 4:4 a ještě lépe bylo v 17.min jsme se dokonce dostali do vedení 4:5. Pak však přišla obrovská minela Hanáka kdy přímo namazal domácím na  brejk a ti nepohrdli vyrovnat na poločasových 5:5.

Ve druhé půli začali domácí aktivněji a opět se ujali vedení 6:5. Náš tým však neskládal zbraně a vyrovnal Urbecem na 6:6. V této fázi zápasu jsme byli opticky lepším týmem a dokazovali to hlavně obrovské šance Slováčka když domácí 2x vykopli z brankové čáry. Bohužel trest přišel záhy a dalších  5 minut chyb nás stálo body. Domácí nám utekli a my už jen v závěru kosmeticky upravili na finálních 10:8.