ASM B - Technika Brno 6:2 (3:0)

Divize E - pátek 21.2.2020 - Tišnov - hala SSK

21.2.2020 - MaŠ

Naše branky: Miroslav Malíř 1:0, Tomáš Marvan (Miroslav Malíř) 2:0, Tomáš Marvan 3:0, Tomáš Marvan (Miroslav Malíř) 4:0, Lukáš Panovský (Tomáš Zdražil) 5:0, Tomáš Zdražil (Jaroslav Šnédar) 6:2

Sestava: Adam Tylč - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Michael Malásek - Václav Seyfert, Tomáš Marvan, Miroslav Malíř, Jaroslav Šnédar

ŽK: Miroslav Malíř

V pátek, 21. 2. 2020 od 20,00 hod., sehrálo naše béčko další domácí mistrovské utkání DIVIZE E. Soupeřem nám byla brněnská Technika. Nepříjemný soupeř přijel pouze v 5 hráči v poli, úkol zněl jasně - ZVÍTĚZIT.

A od úvodních minut jsme se do soupeře hodně silně zakousli. Ve 2. minutě podržel na hrušce míč Marv, posunul jej proti noze Papovi, který dělovkou přestřelil, za pár vteřin pálil dvakrát osamocený Jara, ale ani on branku nedal. O minutu později prostrčil Míra do vápna míč Marvovi, ale i on naprosto osamocen přestřelil. Za chvíli utekl po pravé straně právě Míra, ale z úhlu jej vychytal skvělý brankář Techniky. V 5. minutě pálil z dálky kapitán Pap, gólman vyrazil, poté našel ve vápně Marv Jaru, ale ten sám rovněž přestřelil. V 6. minutě se dostatla do brejku Technika, ale Adam jejich nájezl vychytal, na druhé straně pálil podlem Simčuk do levé tyče a Pap poslal odražený míč těsně mimo. V 7. minutě podržel míč Simčuk, proti noze posunul Papovi a jeho nástřel tečoval patou Jara, kam jinam než do pravé tyče. V 9. minutě utekl po levé straně Sája, míč mu vypíchl gólman, ale Míra za pomocí teče konečně míč vrátil do branky - 1:0. V 11. minutě utekl Simčuk, ale gólman Techniky se proti jeho ráně vytáhl, na druhé straně jsme propadli a na Adama šel osamocený hráč, náš brankář ale odolal. V 15. minutě sklepl míč Míra zpět na Marva, ten napřáhl z 15-ti metrů a přesným bodlem k levé tyči zvyšoval - 2:0. V 17. minutě se uvolnil opět Simčuk, ale bodlem těsně minul, za minutu stejný hráč trefil bodlem spojnici, doraz v podání Míry branku minul. V 19. minutě se postavil k trestnému kopu Marv a křidnou ranou k pravé tyči pečetil poločas - 3:0. Ve 20. minutě se opět skvěle uvolnil Simčuk, ale i jeho další rána jen razítkovala pravou spojnici, neskutečná smůla. Poté si po autu narazili míč Pap s Jarou, ale náš kapitán opět jen trefil pravou tyč.

Ve 21. minutě se uvolnil Míra, ale brankář jej výběhem skvěle vytěsnil. Ve 23. minutě se opřel do míče aktivní Simčuk, ale tečovanou ránu opět pohotově zlikvidoval brankář. O minutu později vrátil míč pod sebe Míra a do míče se opřel dělově Marv a ranou k levé tyči zapečetil svůj dnešní hattrick - 4:0. Ve 25. minutě šla do brejku Technika, ale Adam se opět vytáhl a míč vyrazil. O minutu později rozehrál trestný kop Marv na Simčuka, ale přemísťující se gólman míč opět zlikvidoval. Ve 27. minutě unikl Simčuk po pravé straně, pálil křižně do levé tyče a dobíhající Pap míč dotlačil do sítě popáté - 5:0. V téže minutě pálil slabě útočník Techniky z dálky, Adamovi smolně míč vypadl a byla zde korekce - 5:1. O Minutu později nás Technika rozebrala a kombinací do prázdné branky vsítila další zásah - 5:2. Ve 29. minutě pálil nejaktivnější hráč hostí z dálky bodlem a Adam famózně míč vytáhl na pravou tyč. V téže minutě vyvezl míč Sája, posunul doprava Michalovi, který osamocen přestřelil. Ve 32. minutě uvolnil Jara doleva Simčuka, ten se zbavil obránce a svojí tradiční křižnou ranou zvyšoval naše vedení - 6:2. Za chvíli pálil kapitán Pap, ale na brankáře nevyzrál. Ve 33. minutě se před Adama po chybě dostal osamocený hráč soupeře, ale těsně minul cíl. Na druhé straně po naší dobré kombinaci zakočoval Sája do prázdné branky, trefil však na brankové čáře obránce. Ve 35. minutě sklepával pod sebe Jara na Michala, ten však přestřelil. Ve stejné minutě se uvolnil hráč soupeře až před Adama, ten však reflexivním zákrokem míč vyrazil. Ve 39. minutě jsme zahráli signál po rohu, Pap ve skluzu zakončoval, ale na brankové čáře opět zastavil míč obránce. Na druhé straně Technika zakončovala svůj nájez ve 2 na 1, naštěstí mimo. V poslední minutě jsmě skvěle zakombinovali, Sája vysunul doprava Marva, ten servíroval na druhou tyč Mírovi, ale ten prázdnou svatyni minul. Pár vteřin před koncem se zase vyznamenal Adam, když parádně vyrazil ránu hostujícího brankáře.

Sumasumárum: Soupeř se k utkání dostavil jen v 5 hráči do pole, čímž nám utkání hodně ulehčil. V tomto jsme byli jasně lepším týmem, ale to, co se nám dnes podařilo neproměnit, to je jen těžko popsatelné. Tyče zvonily, skvělé zákroky hostujícího brankáře, to byly důvody díky kterým Technika neodjela s dvojciferným přídělem. Bereme povinné body a můžeme se těšit na další veletěžké a veledůležité utkání příští týden na horké půdě Kalábku Brno.