Okresní přebor Brno-město - sobota 19.3.2022 - Brno - Maloměřice

19.3.2022 - MaŠ

Naše branky: David Burian 1:0, Dominik Urbánek 2:0

Sestava: Dominik Urbánek - Petr Midrla, Jakub Hanák, Tomáš Motyčka, David Burian - Tomislav Šotola, Jakub Cajzl, Michael Malásek, Lukáš Podal

Vzrůstající formu béčka ASM otestovali hráči týmu u Boba a postarali se o první jarní bodovou ztrátu domácích borců. Ti začali, jak už se stává tradicí, odvážně a odměnou jim bylo exkluzivní bodlo Dejva hned ve 3 minutě - 1:0. Rychlý gól bílo-modré uklidnil a za vytrvalé převahy si vytvářeli další a další šance. S pojistkou se ale čekalo až do posledních vteřin první půle. Brankář Dominik se se závěrečnou sirénou trefil do nákopu přes celé hřiště tak dokonale, že překonal i kolegu mezi třemi tyčemi na druhé straně. Neuvěřitelný gól do šatny a na tabuli svítilo 2:0. Jenže hosté to po změně stran nezabalili, začali více napadat rozehrávku a do nebezpečného zakončení se dostávali především oni. Po rohu a střele zpoza vápna do odkryté branky snížili a 3 minuty před koncem po brejku dokonce vyrovnali. To byl zase signál pro ASM vrhnout se do útoku, Šoty s Dejvem rozpoutali před brankářem střelecké peklo, ten ale se štěstím odolal. Nerozhodné skóre už se nezměnilo, každý z týmů byl lepší jeden poločas a tak si rozdělili po bodu.