U Boba - ASM B 1:7 (0:3)

Okresní přebor Brno-město - neděle 6.11.2022 - Brno - Maloměřice

6.11.2022 - Peťan

Dne 6.11.2022 nastoupila rezerva týmu ASM ke svému 6. zápasu v Okresním přeboru, ve kterém nás hostil tým U Boba. Hned v 1. minutě se ujala kombinace, když si Hany narazil míč s Dominikem, Hanyho střelu ještě brankář domácích zneškodnil, ale k odraženému míči se dostal Dominik a otevřel skóre zápasu – 0:1. Poté na naší lavičce několikrát zazněla věta, že nás to bude mrzet, když jsme několik svých šancí neproměnili. V 15. minutě byl faulován Márv v pokutovém území a rozhodčí bez váhání odpískal penaltu v náš prospěch. K té se postavil sám faulovaný a ranou do levé části branky navýšil skóre – 0:2. Už v 18. minutě jsme šli do vedení o tři branky, když se ujala kombinace Davida s Dominikem, když druhý jmenovaný zaznamenal druhý gól v prvním poločase, ale rozhodně v tomto zápase neřekl svoje poslední slovo – 0:3.

Druhý poločas jsme nemohli začít lépe, když hned ve 27. minutě se ujala kombinace Zdráži s Márvem a druhý jmenovaný navýšil skóre zápasu – 0:4. O 10. minut později po přihrávce Márva pálil Kuba Cajzl na zadní tyč a nadělil soupeři neoblíbeného bůra – 0:5. Ve 44. minutě nás soupeř nachytal rychle rozehraným rohem a na zadní tyči neobsazený hráč vstřelil čestný gól, na který byl i Štěpán krátký – 1:5. Kdo si myslel, že nás to pošle do kolen, tak jsme ho hned vyvedli z omylu, když hned v následující minutě rozehrál aut Kuba Cajzl na Dominika, který si potáhl míč na střed hřiště, a pak neskutečně trefil levý vingl a ještě o břevno – 1:6. O další dvě minuty později, tedy ve 47. minutě rozehrál aut Hany na Davida, jeho střelu z první, ale na cestě do sítě zblokoval David, a pak prostřelil domácího gólmana a stanovil konečné skóre zápasu – 1:7. V poslední minutě ještě zazdil jasnou gólovku Hany, když zamířil pouze do boční sítě, když ho na zadní tyči hledal Kuba Cajzl.

Sumasumárum: Na dnešní zápas kapitán Peťa doplnil sestavu o dva hráče z „Áčka“, abychom hráli na kompletní dvě lajny. V brance nás opět skvělými zákroky a velice dobrým výkonem podržel Štěpán. Ve hře dopředu musím vyzdvihnout dnešní 4 branky Dominika a celkem 3 body za dvě branky a jednu asistenci Márva. Po 6. kole se naše „Béčko“ nachází na krásném 2. místě pouze o skóre za vedoucími Gladiátory.