ASM B - AB Střelice 7:3 (2:1)

Okresní přebor Brno-město - neděle 21.5.2023 - Brno - Maloměřice

21.5.2023 - Peťan

Po třech porážkách v řadě béčko ASM konečně proti Střelicím zabodovalo naplno a odrazilo útok třetího Madridu, se kterým se utká v posledním kole.

Utkání se podobalo těm nedávným předchozím, tlak ASM, inkasovaný gól po rohu a následně dobývání branky houževnatě bránícího protivníka.

Tentokrát se ale povedl důležitý obrat už do poločasové pauzy. V 21. minutě po rohu Střelic vyrazili Adam s Dejvem do protiútoku a akci krásně zakončili do prázdné.

Za další dvě minuty si připsal Adam druhou asistenci, narazil Motymu a ten bodlem poslal ASM do vedení 2:1. Druhou půli už měl favorit zápasu pod kontrolou, o to více když se prosadil jeho nejlepší střelec Dominik.

Další gól přišel opět po dvou minutách, Píďa nabil do křídla Motymu, který si počkal na pohyb gólmana a prostřelil ho nahoru.

Dominik nemohl zůstat pozadu, přidal pátý gól a zápas vypadal na jasnou záležitost. Jenže Střelice předvedly svůj nejlepší úsek v zápasu a dostaly se plnohodnotně do hry.

Nejdříve Párys chytrou patičkou snížil a o minutu později Machálek opět po rohu pořádně zdramatizoval koncovku - 5:3.

Naštěstí ASM má Adama a ten parádní střelou levačkou dal domácím klid. Sedm vteřin před koncem se ještě řítil Dominik sám na dnes výtečného brankáře a průstřelem si připsal hattrick.

Po zajímavém průběhu a vítězství 7:3 ASM zůstává o dva body za Wodowou, o další bod zpět je Madrid a tak poslední sobotní kolo slibuje zajímavou zápletku.