Nasan - ASM B 2:1 (0:0)

Krajský přebor - pátek 27.10.2023 - Brno - Bohunice

29.10.2023 - Peťan

Nováček krajského přeboru béčko ASM dokázalo v prvních dvou kolech posbírat plný počet bodů a v tom třetím zajíždělo na bohunickou palubovku k zápasu proti Nasanu. První poločas byl oboustranně hodně opatrný, pokud už se zrodila nějaká šance, tak většinou po standartní situaci nebo individuálním průniku. Oba brankáři byli navíc pozorní a tak nemohl nikoho překvapit průběžný poločasový stav 0:0. Po změně stran přidaly oba týmy v aktivitě i do útoku a děly se věci. Nejdříve Dominik si našel odražený míč a zblízka ho napálil do sítě a konečně poslal hosty do vydřeného vedení - 0:1. Jenže radost ještě ani neodezněla a Nasan hned z rozehrávky využil nekoncentrovanost obrany a po podobné situaci vyrovnal. 36 minut nic, ale pak během minuty padly dvě branky a začínalo se vlastně odznovu. Začala přetahovaná o vítězný gól, Dejv se z rohu hřiště dostal na střed do palebné pozice, ale brankář zasáhl. Svoje možnosti měl i Nasan a když už to v poslední minutě vypadalo na zaslouženou dělbu bodů, kapitán domácích vystihl přihrávku a v sólovém úniku obešel Štěpána a v čase 49:41 zasadil hostům K.O. Ti ještě sáhli k power-play, z pravé strany letěl do vápna nebezpečný přízemní centr, ale ten nikdo nedokázal uklidit do brány a tak tři body zůstaly domácím. Je to škoda, ASM bylo po většinu zápasu lehce lepším týmem, ale koncovku zvládl lépe Nasan. Tu již viděli z tribuny i hráči WŽU a Rájce-Jestřebí a i jejích vzájemný duel o chvíli později ukázal, jak bude letošní soutěž vyrovnaná. Hosté vedli krátce před poločasem už 0:4, aby domácí West Žab předvedl, i díky čtyřgólovému příspěvku bývalého hráče ASM Šotyho, dokonalý obrat na 5:4. Takže bodů je ve hře ještě hodně a pokud béčko ASM bude předvádět podobně slibné výkony i nadále,. může letos pomýšlet na velmi dobré umístění.