ASM B - R. I. P. B 4:1 (1:0)

2. třída, skupina C - neděle 11.6.2017 - Brno - Jundrov

11.6.2017 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl 1:0, Jaroslav Šnédar (Jakub Halas) 2:0, Jan Kouřil (Tomáš Marvan) 3:0, Jakub Halas 4:0

Sestava: Jindrich Borkovec - Jakub Halas, Michal Kroupa, Tomáš Marvan, Jaroslav Šnédar - Jan Mašek, Vojtěch Divácký, Jan Smejkal, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 11. 6. 2017 od 14,50 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti rezervě týmu R. I. P. Zápas se rovněž hrál v Jundrově a my jsme chtěli odčinit blamáž z toho prvního "mače".

Od prvních minut jsme byli lepším týmem. Hned v první minutě napadal MaŠ rozehrávku soupeře, míč získal a do odkryté branky bez problémů skóroval - 1:0. V 5. minutě pak vysunul Jara do uličky MaŠe, ten sám před gólmanem ještě přihrál doprava Míšovi, ten však prázdnou branku minul. O tři minuty později utekl po pravé straně Kuba, ale nadvakrát skvělého brankáře soupeře nepropálil. Velkou šanci měl poté také Jara, ale opět jej gólman R. I. P.u vychytal. Jedinkrát zahrozil také soupeř po odfláknutém MaŠově bránění, ale útočník pálil ze šestky vysoko nad. Těsně před koncem prvního dějství byl v dobré pozici také Smyk, ale ani nadvakrát gólmana neprostřelil. Ve spoustě akcí nám chyběl krůček či povětsné štěstí. První poločas zakončil velkou příležitostí opět Smyk, tentokráte minul branku.

V úvodu druhého poločasu vybojoval míč na obránci důrazný Jara, přihrál doprava volnému Kubovi, ten mu ještě vrátil a Jara do prázdné branky vstřelil svůj premiérový gól v našich barvách - 2:0. Ve 28. minutě držel dlouho míč Marv, poté přihrál Janochovi, který si chytře obchodil obránce a z úhlu prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:0. Po faulu na MaŠe pálil z trestného kopu zprava Marv, ale dělovkou razítkoval pouze pravou tyč. Poté pálil opět z dálky Marv, ale gólman jeho pokus reflexivně vyrazil. Soupeř zkusil power-play, tu jsme si však docela v pohodě hlídali, naopak MaŠ jen těsně minul branku přes celé hřiště. Podobně skončila rána v podání Marva. Po našich akcích pálil ještě mimo agilní Kuba, po vybojovaném míči MaŠem na obránci také pálil z půlky Janoch, ale náhradní gólman míč stačil vykopnout. Ve 35. minutě zabojoval o míč na půlce Kuba, přetlačil obránce a poté dovedl míč do prázdné branky - 4:0. Dvě minuty před koncem jsme byli přečísleni a odražený míč zasunul přesně k tyči domácí kapitán - 4:1.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme byli lepším týmem a v pohodě jsme si utkání v celém průběhu hlídali. Opět jsme ale pálili mnoho velkých příležitostí, to je škoda. Zaslouženě tak bereme ve druhém utkání všechny 3 body a už se těšíme na příští týden na konečné dvojutkání sezóny.