Příprava - středa 10.10.2018 - Tišnov - hala SSK

11.10.2018 - MaŠ

Naše branka: Tomáš Marvan (Jiří Mašek) 1:1

Sestava: Václav Večeřa, Adam Tylč - Jiří Mašek, Tomáš Zdražil, Tomáš Jílek, Michael Malásek, Martin Hanuš - Tomáš Marvan, Roman Šmída, Jaroslav Šnédar, Tomislav Šotola

Ve středu, 10. 10. 2018 od 20,00 hod., jsme v Tišnově sehráli přátelské utkání proti ligovému Helasu z Brna. Hrálo se na 3 x 20 minut hrubého času.

Od úvodní rozehry nám hosté nepůjčili míč celých 200 vteřin, a to jsme poté lovili míč z naší branky poprvé - 0:1. Pak jsme se již začali trošku dostávat do hry a tu a tam vymysleli i zajímavou příležitost. Ve 13. minutě obral o míč obránce Jura, přihrál Marvovi a ten křižnou ranou vyrovnal - 1:1. V 15. minutě pálili hosté do břevna a o minutu později po brejku 2 na 1 již byl Vašek v naší svatyni krátký - 1:2.

Ve 26. minutě jsme neuhlídali signál Helasu po rohu a reprezentant David Cupák se ranou k tyči nemýlil a za minutu vyřešili hosté situaci 2 na Adama opět na jedničku - 1:4. Ve 27. minutě vysunul Jura Marva, ten loboval, ale míž zastavilo břevno, o pár minut později zase pálil osamocený Michal mimo branu. Ve 34. minutě obral o míč Šotyho Cupák, naservíroval lobem před branku spuluhráči a bylo to - 1:5.

V poslední třetině se prakticky pořád hrálo jen na naši branku. Ve 42. minutě zlikvidoval Adam hned 3 velké šance Helasu skvělými zákroky. V téže minutě nevyzrál osamocený Roman na gólmana soupeře. Ve 45. minutě pálil ze "šestky" po rohu Cupák přesně k levé tyči - 1:6. Do konce utkání hosté přidali ještě 3 branky po rychlých kombinacích, takže se skóre zastavilo na končených - 1:9.

Sumasumárum: V modelovém utkání s ligovým soupeřem jsme dle očekávání byli horším soupeřem, ale i mnoho zajímavých situací jsme dokázali vymyslet. Pevně věříme, že o víkendu budou všechny naše týmy úspěšnější.