ASM A - Jakubčovice 5:4 (2:0)

2. LIGA Východ - pátek 8.2.2019 - Tišnov - hala SSK

9.2.2019 - Mates

V pátek 8.2.2019 jsme hostili v naší tišnovské aréně předposlední tým 2. ligy - Východ - FC Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou

Hosté po dlouhých 150km cesty rozjeli velice aktivni hru, ze ktere hned nekolikrat ohrozili našeho vždy připraveného chytajícího kapitána Vaška. K první vážné šanci zápasu se ale dostali opet  hoste a to v probihajici páté minutě, kde na poslední chvílí vypíchl skluzem J. Mašek, bohuzel i s faulem na hranici ,,vápna,,. Hrac Jakubcovic cislo 7, chytrym micem miril mezi branici zed hracu ASM, ale balon se nakonec tesne odrazil od spicky boty naseho golamana a putoval lehce nad branku. V sedme minute jsme vyuzili rychlost mladého Petra Urbánka, ktery vypichl souperi balon a po pohotovem nastreleni hrudi brankare mic putoval pred brankovou caru, kde nohejbalove zakoncil M. Malir 1:0.
Velice pohlednou brankou pro sledujici divaky byla kombinacni hra znovu objeveneho Seyferta a J.Maska. Sája svym typickym sprintem po prave strane doslova dobehl az k brance, odkud patou nasel na ,,zadni,, presne miriciho J.Maska 2:0

Po polocasove chvili oddychu v nove zkenstuovanych satnach a sprchach se nase kvarteto opet vydalo delat radost domacim divakum. V probihajici 23. minute prekvapil J. Urbanek schovanou strelou nejen golamana souperu, ale i vsechny pritomne. Za jeho pohotove bodlo k tycce nam spravce svetelne tabule pripsal skore 3:0.
Pote jsme trochu polevili a nechali hrat soupere, ktery na nic dlouho necekal. Ve 24. minute se sikovnym prituknutim hrac cislo 7 obtocil kolem Vaska a snizil na  3:1. Kdyz o par minut tecovanou strelou menil skore Jakubcicky spiner na 3:2, zacal ten pravy boj.
Na chvili se z utkani vytratil technicky um a hralo se v silenem tempu nahoru x dolu.
Minuta 31. souper vyhazuje mic pres stred hriste, Saja vytecne posila z jednicky na naseho pivota Leasure, ktery okamzite pritukava riticisemu Sajovi, ktery nechava celou halu radovat se z dulezite branky na 4:2
Netrvalo dlouho a odpoved prisla i z halovek Jakubcovic.  Vávrošovu  střelu Večeřa vyrazil, ale doražku uz nikdo z branicich nezachytil - Hrubý 4:3
Alarmujici a nikym necekany stav 4:4 vystrelili hoste par vterin po TIME OUTU a to z pripraveneho primeho kopu, na ktery nidko z domacich nestacil zareagovat.
Posledni minutu pred koncem doslo k velice dulezite akci, kterou zkusene rozehraval M. Hanus, na Sáje, který ucebnicove podrzel mic a stilenou nahravkou našel před brankou P. Urbánka, který si dnes připsal svoji druhou a zaroven rozhodujici branku 5:4. Zbyvajicich 30 vterin bylo velice náročných, ale tlak hostů jsme nakonec ustáli.