ASM B - Nasan 11:3 (6:2)

Divize E - sobota 2.3.2019 - Tišnov - hala SSK

2.3.2019 - MaŠ

Naše branky: Philip Leasure (Tomislav Šotola) 1:0, Tomislav Šotola (Martin Hanuš) 2:0, Jaroslav Šnédar (Michael Malásek) 3:0, Philip Leasure (Tomislav Šotola) 4:1, Miroslav Malíř 5:1, Philip Leasure (Tomislav Šotola) 6:1, Tomislav Šotola (Philip Leasure) 7:2, Ivan Selyvonenko (Philip Leasure) 8:3, Miroslav Malíř (Ivan Selyvonenko) 9:3, Ivan Selyvonenko (Martin Hanuš) 10:3, Jaroslav Šnédar (Philip Leasure) 11:3

Sestava: Matúš Longauer - Tomislav Šotola, Ivan Selyvonenko, Jaroslav Šnédar, Martin Hanuš - Michael Malásek, Tomáš Marvan, Philip Leasure, Miroslav Malíř

V sobotu, 2. 3. 2019 od 20,00 hod., odehrála naše rezerva další mistrovské utkání letošní DIVIZE E. Už je to asi tradicí, že pár hodin před utkáním se hráči začnou omlouvat pro zranění z fotbalů apod. Dnes tomu nebylo jinak, naštěstí byli ochotni dojít jiní, kteří však rovněž měli již zápasy v nohou. Dnes nás čekal neatraktivní soupeř. Poslední brněnský Nasan, se kterým neumíme příliš hrát. Brali jsme jen 3 body, abychom zůstali ve hře o celkové 3. místo v letošní sezóně.

Hned ve 2. minutě pálil těsně mimo Mirek, o minutu později však putoval míč při rychlé kombinaci od Ivana k Šotymu, který patou posunul na Philipa a ten pohotově k pravé tyči otevřel skóre - 1:0. Ve 4. minutě kapitán Šoty uvolnil Ivana, ale ten těsně minul, za dvě minuty pálil ve skluzu těsně mimo také Mirek. Na druhé straně zahrozili hosté po skvělé narážečce, ale Maty v naší brance se neskutečně dokázal přesunout z jedné tyče na druhou a 1000% tutovku soupeře lapit. Po následném lobu po rohu Nasanu vyrazil náš gólman další projektyl. V 8. minutě pálil bodlem Mirek, ale brankář soupeře byl opět proti. V 10. minutě obral o míč obránce Ivan, uvolnil vpravo Philipa, ale toho opět vychytal gólman Nasanu. Za chvíli však Hany uvolnil vlevo Šotyho a ten přesně k tyči zvyšoval - 2:0. V 11. minutě se otevřela skulina na levé tyči, Michal tam rychle servíroval na Jaru a ten neměl problém zasunout - 3:0. V téže minutě opět na zadní tyči vychytal osamoceného útočníka soupeře neuvěřitelný Maty. Ve 12. minutě unikal Marv, servíroval a levou tyč Mirkovi, ale ten prázdnou branku minul. Za pár vteřin pálil Marv dělovkou do levé tyče. Ve 13. minutě dost přísně fauloval Philip v pokutovém území hráče soupeře a jeho kapitán z penalty nechytatelně korigoval - 3:1. Ve 14. minutě po další super kombinaci servíroval Philip na Hanyho, ale ten rovněž prázdnou branku nedal. O minutu později nás opět dalším famózním zákrokem zachránil skvělý Maty. V téže minutě si narazili po rychlé kombinaci Šoty s Philipem a druhý jmenovaný s přehledem zvyšoval naše vedení - 4:1. V 16. minutě obral o míč obránce Mirek, dostal se až před gólmana a mezi nohama zvyšoval naše vedení - 5:1. V 19. minutě pálil z dálky Ivan, ale brankáře Nasanu nepřekvapil, poté však uvolnil Philipa Šoty a první jmenovaný neskutečnou dělovkou od břevna zvyšoval - 6:1. Dvacet vteřin před koncem jsme však netakticky ztratili míč a Nasan šel ve 2 na Matyho, ten neměl šanci - 6:2.

V prvním dějství jsme soupeře jasně přehráli, ve druhém však se náš výkon naprosto vytratil. Víc se mluvilo, než se hrálo a to se na hře moc projevilo. Ve 24. minutě pálil z otočky Mirek jen do brankáře. O minutu později byl před Matůšem osamocený hráč soupeře, ale navrátivší Jara míč srazil do bezpečí. Ve 27. minutě našel parádním nástřelem Hany na zadní tyči Philipa, ten však přestřelil. Na druhé straně opět musel zasahovat Maty. Ve 28. minutě přihrál Ivan Hanymu, ten přiťukl Šotymu, který však minul. Po dalším rychlém kontru utekl Philip po levé straně, servíroval Šotymu, který neměl problém trhat sítě - 7:2. O minutu později po brejku soupeře tento vypálil  a přesně do pravého horního růžku krásně korigoval - 7:3. Ve 30. minutě po přihrávce od Philipa zakončoval přesně k pravé tyči Ivan - 8:3. Od 33. minuty jsme bohužel hráli s 5 akumulovanými fauly. Ve 35. minutě vysunul po pravé straně Ivan Mirka a ten křižným lobem zvyšoval - 9:3. V téže minutě pálil Ivan z 15-ti metrů do břevna. O minutu později si narazili míč Ivan a Hanym a první jmenovaný opět zvyšoval - 10:3. Ve 37. minutě pak utekl po levé straně Philip a v pravý okamžik servíroval Jarovi, který definitivně pečetil dnešní utkání - 11:3. Minutu před koncem prošel přes několik hráčů Philip, ale obránce jeho následný pokus vyrazil. Další šanci poté nedal Jara, na druhé straně dobře zasahoval dnes výborný Maty. Ve 40. minutě pálil nejdříve Michal, ale jeho pokus jen olízl břevno, za chvíli po Hanyho přiťuknutí rezítkoval pravou tyč Jara.

Sumasumárum: Dnes jsem spokojen se 3 body a skóre, jsou však určité okolnosti, díky kterým je tím dnes má spokojenost u konce ..... tohle už nechci zažít !!!