West Žab B - ASM D 0:4 (0:1)

2. třída, skupina B - neděle 14.10.2018 - Brno - Srbská

14.10.2018 - MaŠ

Naše branky: Adam Tylč (Michael Malásek) 0:1, Martin Midrla (Jan Kouřil) 0:2, Jaku Halas (Adam Tylč) 0:3, Martin Midrla (Jan Kouřil) 0:4

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Halas, Jakub Hanák, Martin Midrla, Michael Malásek - Adam Tylč, Josef Hladík, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 14. 10. 2018 od 9,00 hod., sehrálo naše "déčko" další mistrovské utkání na Srbské proti silné rezervě týmu West Žab.

Začali jsme poctivou obranou a jak vidno, neslo to ovoce. Soupeře jsme téměř do ničeho nepouštěli a když už, skvěle zakročil Dominik. Domácí měli jednu velkou šanci po dlouhém náhozu, ale skvěle zakročil proti útočníkovi Dominik. Na druhé straně pronikal sám Kuba Halas, ale nadvakrát zase vychytal gólman West Žabu jeho. V 10. minutě dobře nastřeloval Adam, ale na zadní tyči útočník chyběl. V 18. minutě dobře podržel míč v našem koutě MaŠ, vysunul doleva Michala a ten křižnou přihrávkou uvolnil Adama, který výstavní křižnou ranou otevřel skóre - 0:1.

Ve 25. minutě udržel na naší šestce míč Janoch, lobem uvolnil po lajně Matesa a ten přizemní ranou obstrelil brankáře West Žabu - 0:2. Po chvíli jsme šli opět ve 2 na 1, Michal servíroval před prázdnou branku Chozému, ale ten prý do prázdné branky góly nedává. Ve 30. minutě přihrál křižně Adam Kubovi Halasovi a ten parádní ranou k tyči zvyšoval naše vedení - 0:3. West Žab zahrozil, a to hodně, ale jejich rána byla tečována a škončila na naší tyči. Ve 38. minutě vysunul Adam po pravé lajně Janocha, ten se lobem elegantně zbavil obránce a fantasticky našel ještě na zadní tyči Matesa, který nezaváhal - 0:4. V poslední minutě jsme měli ještě jednu příležitost, Michal přihrál pod sebe MaŠovi, ale jeho ránu obránce vytečoval na pravou tyč.

Sumasumárum: Dnešní utkání jsme po taktické stránce zvládli na jedničku. Soupeře jsme dobře bránili a jejich prá šancí lapit bezpečně Dominik. Na druhé straně jsem po líbivých akcích postupně nastříleli 4 branky a bezpečně jsme došli pro další 3 body.