ProBrno - ASM D 3:4 (0:2)

2. třída, skupina B - neděle 14.10.2018 - Brno - Srbská

14.10.2018 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Vojtěch Divácký) 0:1, Martin Špicl (Martin Midrla) 0:2, Vojtěch Divácký (Jakub Hanák) 3:3, Martin Špicl (Martin Midrla) 3:4

Sestava: Dominik Urbánek - Jakub Hanák, Jakub Halas, Micheal Malásek, Adam Tylč - Josef Hladík, Jan Kouřil, Martin Špicl, Martin Midrla, Vojtěch Divácký

ŽK: Adam Tylč

V neděli, 14. 10. 2018 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti týmu ProBrno. Soupeř zpočátku měl pouze 4 hráče do pole, proto jsme chtěli vysoko zamakat a vyhrát.

Od prvních minut se nám však dařilo pouze se přizpůsobit "chodící hře" našeho dnešního soupeře. Po několika minutách jsme ale už začali být lepším týmem a především se opět soustředili na zabezpečenou obranu. V 10. minutě Divácký uvolnil doleva Janocha, ten si seknul obránce a parádní ranou k levé tyči otevřel skóre - 0:1. V minutě 15. zase rozehrál rohový kop Mates, přihrál dolů MaŠovi, ten se zbavil obránce a bodlem k pravé tyči zvyšoval - 0:2. Do konce prvního dějství jsme ještě mohli nějaké branky přidat, ale už nám štěstěna nepřála. Dominik musel zasahovat jenom jednou a byl pozorný.

Ve druhé půli jsme totátálně takticky padli. Na místo zodpovědné hry, jsme hráli hodně naivně a soupeř nekompromisně trestal. Ve 25. minutě jsme neubránili domácího střelce a ten lehkým lobem přehodil bezmocného Dominika - 1:2. Za chvíli propadl na půlce při bránění Hany a ProBrno do prázdné branky nemělo problém vyrovnat - 2:2. No a abychom mohli vypít "kalich hořkosti" až do dna, jako přes kopírák té první, přidal soupeř svoji branku třetí - 2:3. Začali jsme více tlačit a po nástřelu Adama MaŠovi chyběly jen centimetry. Ve 30. minutě nastřeloval před branku míč pro změnu Hany, obránce ještě stačil míč zblokovat, ale dobýhající Divácký byl nekompromisní - 3:3. Soupeř pak po brejku razítoval naši levou tyč. Ve 35. minutě domácí chybovali špatným střídáním při našem rohu, ten rychle rozehrál Mates na nabíhajícího MaŠe, který přízemní ranou o levou tyčku vstřelil vítěznou branku - 3:4. V závěru měl ještě megašanci Chozé, když byl naprosto sám před brankářem ProBrna, ale on přeci branky dávat nebude :))). Utkáním jsme se tady zbytečně protrápili ke 3 dalšími bodům.

Sumasumárum: Zápas to lehký rozhodně nebyl, úvod nám vůbec nevyšel, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat. Šli jsme do dvoubrankového vedení, ale nedisciplinovaností ve druhém dějství jsme darovali soupeři vedení. Nakonec silou vůle jsme však vrátili výhru na naši stranu a dnes to tedy letos máme poprvé za plný počet. Krásný to víkend - áčko, béčko a také déčko. ASM DL OLÉÉÉÉ !!!