ASM A - 1. FC Květnice Tišnov 10:7 (5:4)

Příprava - středa 2.10.2019 - Tišnov - hala SSK

4.10.2019 - MaŠ

Naše branky: Miroslav Malíř (Martin Hanuš) 1:1, Miroslav Malíř (Ivan Selyvonenko) 2:2, Ivan Selyvonenko (Filip Hoffmann) 3:2, Ivan Selyvonenko (Philip Leasure) 4:2, Ivan Selyvonensko (Philip Leasure) 5:2, Philip Leasure (Ivan Selyvonenko) 6:5, Philip Leasure (Filip Hoffmann) 7:5, Filip Hoffmann (Philip Leasure) 8:7, Filip Hoffmann (Philip Leasure) 9:7, Martin Hanuš (Philip Leasure) 10:7

Sestava: Adam Tylč, Tomáš Bartoň - Daniel Říha, Filip Hoffmann, Philip Leasure, Martin Hanuš, Dominik Bílek, Miroslav Malíř, Ivan Selyvonenko, Michael Malásek, Tomáš Zdražil, Petr Midrla, Jan Kouřil, Jaroslav Šnédar, Roman Šmída

Místo tréninku jsme ve středu sehráli modelové utkání proti Květnici Tišnov. Hrálo se na 3 x 25 minut hrubého. Původní nepříznivý stav se nám podařilo otočit až na rozdíl 3 branek. Květnice však dokázala vyrovnat, ale v poslední třetině jsme již získali náskok, který jsme udrželi až do závěrečného hvizdu. V utkání bylo oboustraně mnoho hezkých futsalových momentů. Nám to snad vydrží i do dalších bojů o mistrovské body.