ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Události 1.11.2019 - 30.11.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
1.11.20:00AAC JeseníkJeseník0:7 (0:2)přihlašte se
2.11.20:30BHavlíčkův BrodHavlíčkův Brod1:2 (1:1)přihlašte se
9.11.9:00CFFK Kobra BlanskoTišnov - hala SSK7:0 (3:0)přihlašte se
9.11.11:00COrel ŘečkoviceTišnov - hala SSK7:0 (3:0)přihlašte se
9.11.20:00AOcel TřinecTišnov - hala SSK5:6 (1:1)přihlašte se
10.11.9:50DSchalkeBrno - Rybnická2:2 (1:1)přihlašte se
10.11.11:30DBarumBrno - Rybnická4:3 (3:1)přihlašte se
10.11.19:15BTJ Sokol TroubskoBrno - Bohunice12:5 (5:3)přihlašte se
15.11.20:15BTechnika BrnoPohořelice11:3 (4:2)přihlašte se
16.11.9:00CKalábek BTišnov - hala SSK3:3 (2:1)přihlašte se
16.11.11:00CGladiatorsTišnov - hala SSK3:1 (2:0)přihlašte se
16.11.20:00AŽabinští Vlci BrnoTišnov - hala SSK11:2 (4:1)přihlašte se
22.11.20:00ABaník OstravaBílovec2:11 (1:4)přihlašte se
23.11.20:00BKalábekTišnov - hala SSK5:4 (2:2)přihlašte se
24.11.12:20DNasan BBrno - Rybnická1:2 (1:1)přihlašte se
24.11.14:00DWodova BBrno - Rybnická6:2 (2:1)přihlašte se
30.11.20:00AVŠB-TU OstravaTišnov - hala SSK4:3 (4:2)přihlašte se

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy