ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Události 1.10.2019 - 31.10.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
2.10.20:00A1. FC Květnice TišnovTišnov - hala SSK10:7 (5:4)přihlašte se
4.10.20:00BHelas Brno BTišnov - hala SSK6:4 (1:3)přihlašte se
5.10.9:00CAmor Kloboučky Vyškov BTišnov - hala SSK2:2 (2:1)přihlašte se
5.10.11:00CFK Inexis BučoviceTišnov - hala SSK1:1 (1:0)přihlašte se
6.10.12:20DAccrosBrno - Rybnická1:1 (0:0)přihlašte se
6.10.13:10DGepardBrno - Rybnická9:1 (4:0)přihlašte se
6.10.19:00ATango Hodonín BHodonín - TEZA4:8 (1:3)přihlašte se
11.10.20:00AFERRAM OpavaTišnov - hala SSK4:2 (1:1)přihlašte se
12.10.21:00BPanamaBrno - Bohunice6:3 (2:1)přihlašte se
18.10.20:00AJakubčoviceOdry - Komenského6:9 (3:3)přihlašte se
19.10.20:00BArsenal BrnoTišnov - hala SSK7:2 (3:0)přihlašte se
20.10.12:20DInterBrno - Rybnická2:3 (2:0)přihlašte se
20.10.13:10DCelticBrno - Rybnická2:5 (2:3)přihlašte se
25.10.20:00BBrikety-pelety Štěpán VyškovVyškov - Purkyňova4:3 (2:2)přihlašte se
26.10.20:00AAmor VyškovTišnov - hala SSK9:9 (4:6)přihlašte se
27.10.9:00CAC Napoleon PraceRousínov0:7 (0:1)přihlašte se
27.10.10:00CHombresRousínov2:5 (1:3)přihlašte se

Příští zápasy

pátek 20.12 - 20:00
A vs. Tango Hodonín B
sobota 21.12 - 19:00
B vs. Helas Brno B
sobota 11.1 - 17:00
C vs. Amor Kloboučky Vyškov B
sobota 11.1 - 18:00
C vs. FK Inexis Bučovice

Poslední zápasy

sobota 14.12 - 20:00
A vs. VŠSK Zlín
pátek 13.12 - 20:00
B vs. FFT Vinohrady
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
sobota 7.12 - 18:00
C vs. 1. FC Květnice Tišnov
neděle 8.12 - 14:00
D vs. Lamy
neděle 8.12 - 14:50
D vs. Gloria

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

prosinec 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Oblíbené odkazy