ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Události 1.10.2019 - 31.10.2019

Zápas

DatumČasTýmSoupeřMístoVýsledekÚčast
2.10.20:00A1. FC Květnice TišnovTišnov - hala SSK10:7 (5:4)přihlašte se
4.10.20:00BHelas Brno BTišnov - hala SSK6:4 (1:3)přihlašte se
5.10.9:00CAmor Kloboučky Vyškov BTišnov - hala SSK2:2 (2:1)přihlašte se
5.10.11:00CFK Inexis BučoviceTišnov - hala SSK1:1 (1:0)přihlašte se
6.10.12:20DAccrosBrno - Rybnická1:1 (0:0)přihlašte se
6.10.13:10DGepardBrno - Rybnická9:1 (4:0)přihlašte se
6.10.19:00ATango Hodonín BHodonín - TEZA4:8 (1:3)přihlašte se
11.10.20:00AFERRAM OpavaTišnov - hala SSK4:2 (1:1)přihlašte se
12.10.21:00BPanamaBrno - Bohunice6:3 (2:1)přihlašte se
18.10.20:00AJakubčoviceOdry - Komenského-přihlašte se
19.10.20:00BArsenal BrnoTišnov - hala SSK-přihlašte se
20.10.12:20DInterBrno - Rybnická-přihlašte se
20.10.13:10DCelticBrno - Rybnická-přihlašte se
25.10.20:00BBrikety-pelety Štěpán VyškovVyškov - Purkyňova-přihlašte se
26.10.20:00AAmor VyškovTišnov - hala SSK-přihlašte se
27.10.9:00CAC Napoleon PraceRousínov-přihlašte se
27.10.10:00CHombresRousínov-přihlašte se

Příští zápasy

pátek 18.10 - 20:00
A vs. Jakubčovice
sobota 19.10 - 20:00
B vs. Arsenal Brno
neděle 27.10 - 9:00
C vs. AC Napoleon Prace
neděle 27.10 - 10:00
C vs. Hombres
neděle 20.10 - 12:20
D vs. Inter
neděle 20.10 - 13:10
D vs. Celtic

Poslední zápasy

pátek 11.10 - 20:00
A vs. FERRAM Opava
sobota 12.10 - 21:00
B vs. Panama
sobota 5.10 - 9:00
C vs. Amor Kloboučky Vyškov B
sobota 5.10 - 11:00
C vs. FK Inexis Bučovice
neděle 6.10 - 12:20
D vs. Accros
neděle 6.10 - 13:10
D vs. Gepard

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

říjen 2019
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Oblíbené odkazy